Systemy rezerwacyjne dla hoteli

System rezerwacyjny HotelSoft  HOTELE – informacje o produkcie i skrócony opis funkcji
HotelSoft to nowoczesny systemem do rezerwacji pokoi hotelowych Online oraz usług dodatkowych, które można dowolnie konfigurować z pokojami tworząc oryginalne i urozmaicone marketingowo oferty. System rozwijamy od 2008 roku, stale wzbogacając go o nowe funkcjonalności.
Rezerwacje na smartfony,tablety, ipady, urządzania mobilne
Dzięki HotelSoft możesz łatwo i szybko przygotować czytelne dla klienta oferty, obejmujące obok rezerwacji samego pokoju, wyżywienie, dostawki, bazę zabiegową, SPA, baseny, Aquapark, wynajem sal konferencyjnych, imprezy okolicznościowe, parking, itp.

Wszystkie te usługi i oferty można dowolnie łączyć, tworząc bogate marketingowo zestawy. Przy konfiguracji oferty można również łączyć dowolne dodatki, począwszy od drobnych typu powitalny szampan w pokoju, kwiaty itp. po opłatę za możliwość korzystania z sejfu lub dodatkowego wyposażenia.
Wszystkie dodatki i usługi łączone w systemie można rozliczać kwotowo, procentowo od ceny pokoju, dziennie lub jednorazowo, wszystko w dowolnych
kombinacjach, pozwala to na stworzenie unikalnych własnych ofert bez ograniczeń znanych w większości produktów do rezerwacji OnLine.

HotelSoft dodamy do dowolnej istniejącej strony internetowej bez ingerencji w jej kod, system będzie wyglądał jakby był częścią strony na której jest uruchamiany.
Posiadasz konto Facebook? Nic prostszego bez problemu można dodać system aby klienci mogli dokonywać rezerwacji bezpośrednio na twoim profilu.
Posiadasz własny program hotelowy, ubogi w funkcje rezerwacji internetowych lub ich całkowity brak ?
Nic prostszego, połączymy zarządzanie rezerwacjami z twoim programem, pracownicy na recepcji będą pracowali jak dotychczas z tym że w systemie będą tworzyły sie automatycznie rezerwacje generowane przez system Online

Będzie można nimi zarządzać z poziomu twojego programu, oczywiście wszystkie rezerwacje tworzone w recepcji będą automatycznie tworzyły odpowiednie blokady na pokojach i terminach w systemie Online w celu uniknięcia podwójnych rezerwacji.
Więcej o naszym oprogramowaniu rezerwacyjnym dowiesz sie na naszej stronie poświęconej usługą hotelowym oraz turystycznym WWW.HOTELSOFT.PL

 

Rezerwacje online - Demo

Rezerwacje online – Demo

Kilka widoków poglądowych na nasz system rezerwacji online.