Systemy rezerwacyjne dla apartamentów

REZERWACJE INTERNETOWE APARTAMENTY – informacje o produkcie HotelSoft oraz skrócony opis funkcji.

HotelSoft to nowoczesne zintegrowane narzędzie do rezerwacji apartamentów Online oraz
usług dodatkowych, które można dowolnie konfigurować z obiektami tworząc
oryginalne i urozmaicone marketingowo oferty. System rozwijany od 2008r. lat,
stale wzbogacając go o nowe funkcjonalności.

Dzięki „Hotelsoft Apartamenty” łatwo i szybko przygotować czytelne dla klienta oferty prezentujące apartamenty wraz z opisami, zdjęciami i lokalizacją. Przy konfiguracji oferty można również łączyć dowolne dodatki, począwszy od drobnych typu sprzątanie, powitalny szampan w pokoju, kwiaty, po opłatę za możliwość korzystania z sejfu lub dodatkowego wyposażenia.

System składa sie z kompletnej strony www, prezentującej apartamenty, intuicyjnej i funkcjonalnej wyszukiwarki, panelu administracyjnego z systemem CMS zarządzania rezerwacjami, kalendarzami.

Zintegrowany system powiadomień, płatności online, mapy Google z dokładną lokalizacją wybieraną precyzyjnie, faktury, zestawienia opłat, konta pracownicze, konta właścicieli apartamentów, jest to jeden z najbladziej rozbudowanych systemów do rezerwacji i zarządzania apartamentami.

W panelu znajdziesz:

Kalendarz – zarządzanie rezerwacjami, podgląd graficzny rezerwacji, dodawanie i ich edycja.
System kalendarza umożliwia interakcyjne dodanie rezerwacji bezpośrednio na kalendarzu (typy: wstępna lub opłacona, blokady, lub anulowanie istniej rezerwacji.
Rezerwacje – lista rezerwacji, z podglądem daty dodania i danych osoby rezerwującej oraz kwot, możliwością edycji i podglądu szczegółów, sortowanie, zestawianie, wyszukiwanie i drukowanie.

Apartamenty – dodawanie opisów, danych obiektu, zdjęć, lokalizacji, dodatków, sprzątania i cen z terminami:
– możliwość tworzenie opisów i dodawania zdjęć apartamentu
– tworzenie cen i terminów, automaty do szybkiego tworzenia, klonowanie terminów wraz z cenami do  innych apartamentów, klonowanie całego apartamentu i późniejsza zmiana w
danych w opisie i zdjęć.
– tworzenie turnusów pobytowych
– wiele opcji opłaty za rezerwację (opłata całości, zaliczki, przelewem lub płatności Online

Klienci – zarządzanie i edycja klientami, którzy tworzyli rezerwację w systemie lub zostali dodani w panelu, dodatkowo funkcjonalna wyszukiwarka
Użytkownicy – dodawanie użytkowników, (administrator, właściciel, pracownik typ1, pracownik typ2, konto firmy sprzątającej)
Treśćć – CMS dodawanie i edycja treści w systemie, powiadomienia, zdjęcia ofert, opisy dodatków, itp.

To jedynie skrótowe informację o funkcjach systemu, przy zakupie otrzymasz szczegółową instrukcję z opisem oraz zilustrowaniem wszystkich opcji systemu, dodatkowo porady w jaki sposób najlepiej je zestawiać aby otrzymać konkretne rezultaty i funkcje.

Zapraszamy na naszą stronę przedstawiającą pełną ofertę i opis systemów do rezerwacji apartamentów WWW.HOTELSOFT.PL

Rezerwacje online - Demo

Rezerwacje online – Demo