Systemy rezerwacyjne dla wycieczek

HotelSoft REZERWACJE WYCIECZEK – informacje o produkcie i skrócony opis funkcji

HotelSoft jest nowoczesnym zintegrowanym systemem do rezerwacji wycieczek Online oraz usług dodatkowych, które można dowolnie konfigurować tworząc
oryginalne i urozmaicone marketingowo oferty. System rozwijamy od 2009 roku, stale wzbogacając go o nowe funkcjonalności. Dzięki naszemu rozwiązaniu możesz łatwo i szybko przygotować czytelne dla klienta oferty wycieczek wraz z opisami, zdjęciami i lokalizacją.
System składa się z kompletnej strony internetowej opartej o CMS prezentującej oferty wycieczek. CMS to również wiele narzędzi umożliwiających zarządzanie wycieczkami, cennikami, klientami, treściami, jest to również zaawansowane narzędzie marketingowe. Na stronie znajdziemy funkcjonalną wyszukiwarkę, panelu administracyjny z systemem zarządzania rezerwacjami, treścią, kalendarze, powiadomienia, rezerwacje i płatności online, mapy Google dokładna lokalizacją wybieraną ręcznie, faktury, zestawienia opłat, konta pracownicze, konta właścicieli. Całość stanowi bardzo profesjonalne rozwiązanie ułatwiające prezentacje i sprzedaż wycieczek.

Kilka podstawowych informacji o systemie rezerwacji wycieczek:

Kalendarz – zarządzanie rezerwacjami, podgląd graficzny rezerwacji, dodawanie i ich edycja
– system kalendarza umożliwia interakcyjne dodanie rezerwacji bezpośrednio na kalendarzu (typy: wstępna lub opłacona, blokady, lub anulowanie istniej rezerwacji)
Rezerwacje – lista rezerwacji, z podglądem daty dodania i danych osoby rezerwującej oraz kwot, możliwością edycji i podglądu szczegółów, sortowanie, zestawianie, wyszukiwanie i drukowanie.
Wycieczki – dodawanie opisów, danych, zdjęć, lokalizacji, dodatków oraz cen z terminami:
– możliwość tworzenie opisów i dodawania zdjęć
– tworzenie cen i terminów, automaty do szybkiego tworzenia, klonowanie terminów wraz z cenami do innych wycieczek, klonowanie całej oferty wycieczki i późniejsza zmiana w danych w opisie i zdjęć.
– wiele opcji opłaty za rezerwację (opłata całości, zaliczki, przelewem lub płatności Online)
Klienci – zarządzanie i edycja klientami, którzy tworzyli rezerwację w systemie lub zostali dodani w panelu, dodatkowo funkcjonalna wyszukiwarka
Użytkownicy – dodawanie użytkowników, (administrator, właściciel, pracownik typ1, pracownik typ2, konto firmy sprzątającej)
Treści i opisy na stronach – CMS dodawanie i edycja treści w systemie, powiadomienia, zdjęcia ofert, opisy dodatków, itp.

To jedynie skrótowe informację o funkcjach systemu, przy zakupie otrzymasz szczegółową instrukcję z opisem oraz zilustrowaniem wszystkich opcji systemu, dodatkowo porady w jaki sposób najlepiej je zestawiać aby otrzymać konkretne rezultaty i funkcje.

Jeśli jesteś zainteresowany naszym produktem lub szukasz rozwiązania dla własnej firmy skontaktuj się z nami, przyślemy dokładną specyfikację oraz udostępnimy wersję demo do testowania.