Projektowanie stron internetowych

Nasze motto to „Najnowocześniejszy CMS + Profesjonalne grafiki i treści = ładna i profesjonalna strona WWW

Dobry CMS to wszystko w jednym:
– publikuj na własnej stronie WWW oferty, newsy, treści
– dodawaj zdjęcia (galerie), grafiki i filmy
– sprawimy że to co dodasz na stronie trafi na portale społecznościowe, inne strony, serwisy tematyczne i katalogi tematyczne.

Maksymalnie zoptymalizowane strony internetowe pod kontem SEO, urządzeń mobilnych i estetyki stanowią potężne narzędzie marketingowe. W dzisiejszym świecie w coraz większym stopniu nasza strona WWW świadczy o tym co mamy do zaoferowania. Strona WWW to cos więcej niż tylko wizytówka obiektu, firmy czy usługi, to cały mechanizm marketingowy, poczynając od prezentacji oferty, poprzez sprawne aktualizowanie i zarządzanie, a kończąc na narzędziach takich jak sprzedaż ofert i usług online, budowanie bazy klientów, współpracowników, tworzenie profili na portalach (zwłaszcza społecznościowych), forach i katalogach, na mailingach promocyjnych kończąc.

Wszystkie te czynności prowadzone w odpowiedni profesjonalny sposób dają gwarancje sukcesu, przyczyniają się do zwiększenia uzysku na każdej płaszczyźnie, możesz nie tylko sprawnie sprzedawać własne usługi bez potrzeby płacenia wysokich prowizji partnerom i firmą pośredniczącym. Dodatkowo właśnie dzięki naszym rozwiązaniom, otrzymasz wszystko to co nowoczesne i proste. W Polsce jest już wyszukiwana przy pomocy Internetu ogromy odsetek usług, towarów i danych, z roku na rok wzrasta lawinowo udział sprzedaży bezpośredniej na stronach internetowych tzw. „pierwszej ręki”. Oznacza to że spora część odbiorców stara się wyszukać i dotrzeć do oferty bezpośrednio, z pominięciem pośredników. Z roku na rok również rośnie ilość transakcji i płatności online dokonywanych bezpośrednio na stronach www.

Co proponujemy?
Kompleksowe i profesjonalne wykonanie wszystkich elementów nowoczesnej platformy internetowej zarówno sklepowej jak i promocyjnej związanej z usługami hotelowymi czy turystycznymi.

Zapewniamy:
projektowanie stron internetowych (zgodnych z urządzeniami mobilnymi)
– nowoczesne oprogramowanie dla zaprojektowanych stron internetowych CMS, system bazujący na sprawdzonych mechanizmach WordPress „klikaj i edytuj co widzisz” bardzo łatwy do użytkowania nawet dla osób nie znających HML.
– tysiące możliwości, dodanie modułów Sklepu internetowego, Malingów, systemy Newsów, Galerie zdjęć, pełna integracja z Google, Facebook, systemy ogłoszeń i rezerwacje noclegów OnLine, wRezerwacje na smartfony,tablety, ipady, urządzania mobilne zasadzie jeśli cokolwiek sobie zażyczysz my to wykonamy.
– wykonanie profesjonalnych zdjęć i grafik na potrzeby strony oraz reklamy wielkoformatowej (zdęcia nawet pow. 500Mpix), grafiki i detale zawsze dopracowane.
– panoramy sferyczne 360 i wycieczki wirtualne (w nowoczesnej technice HTML5, HDR)
– projektowanie i programowanie dowolnych dodatkowych aplikacji internetowych (chcesz aby na twojej stronie było coś co sobie wymyśliłeś, my to wykonamy)
– optymalizacja SEO oraz pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych.

profesjonalny hosting
, rejestracje domen, konta pocztowe, wirtualne serwery i opiekę techniczną i szkolenia, zapewniamy zintegrowana usługę (możesz zamówić serwer, hosting, wykonanie strony, prowadzenie bloga, kampanie SEO,  AdWords czy Facebook)

Zobacz nasze przykładowe realizacje

Zobacz nasze przykładowe realizacje